Beste bezoeker, Autoworld is van 12 tot en met 14 oktober 2026 gesloten voor het publiek. Vanaf donderdag 15 oktober verwelkomen we je graag opnieuw in ons museum. Bedankt voor je begrip!

GRATIS TOEGANG & KORTINGEN

MUSEUM PASS

De Museum Pass is een abonnement dat onbeperkte toegang biedt tot tal van deelnemende musea. Het is een flexibele en voordelige manier om het hele jaar door kunst, geschiedenis en cultuur te ontdekken, zonder telkens een ticket te moeten kopen. Geldig voor 1 persoon gedurende 1 jaar.

Profiteer ook van een exclusieve Museum Pass met een prachtige foto van de Mercedes-Benz 300 SL, uitsluitend verkrijgbaar aan onze onthaalbalie.

BRUSSELS CARD

Met de Brussels Card 24, 48 of 72 uur bespaar je tijd en geld terwijl je zowel de grote klassiekers als de kleine, verborgen plekjes ontdekt die onze stad zo bijzonder maken. 

Bovendien kun je de kaart combineren met het openbaar vervoer.

COMBI TICKET 3 MUSEA JUBELPARK

Het combi ticket is te koop aan het onthaal van elk museum en geeft toegang tot Autoworld, het War Heritage Museum en het Koninklijke Musea voor Kunst & Geschiedenis, zodat je de volledige culturele rijkdom van deze uitzonderlijke site kunt ontdekken.

Combi ticket: €30

ARTIKEL 27

Autoworld is partner van Artikel 27, een initiatief dat mensen in kwetsbare situaties toegang geeft tot cultuur aan een sterk verlaagd tarief. Dankzij dit systeem kunnen de begunstigden Autoworld bezoeken en het automobiel erfgoed op een toegankelijke en inclusieve manier ontdekken. 

Ticket Artikel 27: € 1,25

Lerarenkaart

Bij voorlegging van je geldige lerarenkaart geniet je van korting op je toegangsticket. Gelieve je kaart aan het onthaal te tonen bij het kopen van je ticket. Deze korting is uitsluitend bestemd voor leerkrachten.

Bij individueel bezoek: € 14
Begeleider van een groep: gratis