Beste bezoekers, 
Op dinsdag 25 juni  zal het museum uitzonderlijk gesloten zijn voor het publiek.
Gelieve ons te verontschuldigen voor het ongemak.

Philippe Simonart
Gedelegeerd bestuurder

office@autoworld.be

Sebastien de Baere 
Algemeen Directeur

office@autoworld.be

Leo Van Hoorick
Curator

 l.vanhoorick@autoworld.be

Ellen Athanassiadis
Finance Manager

ellen.finance@autoworld.be

Julie Daene
Operational Manager
Press & PR Manager

j.daene@autoworld.be

Pieter Ryckaert
Content creator & 
motorbike specialist

p.ryckaert@autoworld.be

Ahmed Chaouch
Digital Marketer

a.chaouch@autoworld.be

Lina Hanna
Event Manager

events@autoworld.be

Matthieu van der Straten
Event Manager

events@autoworld.be

Laura Mathieu
Office assistent
Shop Verantwoordelijke

office@autoworld.be

Sandra Geyzen 
Shop Medewerker

shop@autoworld.be

Khalid Dardari
Front Officer

info@autoworld.be

Eric Neckebroeck
Weekend Verantwoordelijke