
Opening party zet toon voor een kleurrijke expo
Op vrijdag 5 september gaven we de aftrap van onze nieuwe tentoonstelling German Tuners from the ’80s & ’90s. En dat deden we niet stilletjes: tijdens een bruisende opening party kwamen meer dan 400 bezoekers samen om de eerste blik te werpen op deze unieke expo.

De officiële aftrap werd gegeven door inspirerende toespraken van Sebastien de Baere - (algemeen directeur Autoworld) en Christopher Butt (auteur boek 'Foxtails, Spoilers & Mullets'. Hun woorden onderstreepten hoe autotuning in de jaren ’80 en ’90 niet alleen een technisch, maar ook een cultureel fenomeen was. Een ode aan creativiteit, vrijheid en vakmanschap die perfect aansloot bij de expo.

Het podium kwam tot leven met een dynamisch optreden van DTS Compagnie, die een voorsmaakje gaven van hun act tijdens Museum Night Fever op 18 oktober. Ook De Vierkante Meter zorgde voor een beklijvende performance. En natuurlijk ontbrak de dansvloer niet: een DJ bracht de beste ’80s- en ’90s-hits, waardoor de avond uitmondde in een echte party.

De openingsavond bewees dat 'German Tuners from the ’80s & ’90s' meer is dan een expo: het is een belevenis die mensen samenbrengt. Met de sterke start van deze party kijken we uit naar de komende weken, waarin bezoekers verder kunnen ontdekken hoe tuning uit de jaren ’80 en ’90 zijn stempel drukte op design en cultuur.








